شکلات طرح لوگو

شکلات طرح لوگو

برای مشاهده محصولات کلیک کنید

شکلاات طرح لوگو

شکلات طرح لوگو 

شکلات طرح لوگو که به شکلات تبلیغاتی هم معروف می باشد یکی از جذاب‌ترین ترین هدیه های تبلیغاتی است که در شرکت ها  و کسب و کار های معتبر برای معرفی و تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرد. بیشترین کاربرد این شکلات ها برای شرکت ها، هتل ها، سمینارها و مجالس می باشد. در حال حاضر بعضی از افراد برای متفاوت کردن و جذاب کردن جشن های تولد و مراسم عروسی خود اقدام به سفارش شکلات با طرح دلخواه خود می کند. ما در این مقاله در مورد شکلات طرح لوگو صحبت می‌کنیم تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

مزایا و کاربرد شکلات طرح لوگو با عکس دلخواه 

شکلات های طرح لوگو که برای تبلیغ شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند به دلیل منحصر به فرد بودن به عنوان یکی از محصولات تبلیغاتی خوراکی از بهترین هدایای قدردانی از کارکنان و مشتریان می باشند. در واقع شرکت ها برای قدردانی و اهدای هدیه به کارکنان شرکت‌های خود شکلات طرح لوگوی خود را به عنوان هدیه می دهند، آنها حتی می توانند به عنوان هدیه رویدادها از این شکلات ها استفاده کنند. در واقع شکلات های تبلیغاتی یا شکلات های طرح لوگو شکلات هایی هستند که بر روی آن ها نام تجاری و لوگو یا آرم و شعار شرکت مورد نظر قرار می‌گیرد. در ادامه وقتی دیگر از مزایا و کاربرد های شکلات های طرح لوگو اشاره می کنیم:

شکلات طرح لوگو

 • شکلات های طرح  لوگو هدیه ای جذاب 

 یک محصول فیزیکی با لوگوی برند شما یک هدیه عالی برای مشتریان و طرفین قرارداد های شما می باشد. به طور کلی  مردم شکلات را به عنوان هدیه استفاده می‌کنند و اگر مشتریان و کارمندان  شما شکلات لوگوی شما را با کیفیت بالا دریافت کنند، نسبت به برند و کسب و کار شما حس قدردانی، صمیمیت،گرما و همراهی خواهند داشت. و یک راه عالی برای شکل‌گیری یک نام تجاری مثبت از کسب و کار  برند شما در ذهن مشتریان می باشد‌.

 • افزایش محبوبیت بر اساس طعم و نوع بسته بندی

یک نکته در مورد شکلات طرح لوگو در مورد کیفیت و  مارک شکلات شما در زمان ثبت سفارش شکلات با لوگوی اختصاصی باید از برندهای معتبر اقدام به خرید کنید. در واقع کیفیت شکلات و نوع بسته بندی آن در شکل‌گیری ذهنیت مخاطب نسبت به برند شما موثر می باشد. جنبه شخصی شکلات های مارک دار نیز نباید دست کم گرفته شود. جزئیاتی که در ساخت این شکلات ها مورد استفاده قرار می‌گیرد باید به گونه‌ای باشد که بتوان لوگوی شما را جذاب و حیرت انگیز نشان دهند. در واقع طراحی لوگوی شکلات باید به صورتی باشد که آن را از سایر شکلات ها و برندهای موجود در بازار متمایز کند.

 • قابل استفاده بودن شکلات لوگو در هر مناسبتی

 شما می توانید از شکلات طرح لوگو در مناسبت‌های مختلف استفاده کنید. این شکلات ها مورد استقبال همگان می باشند بهترین نکته در مورد شکلاتهای لوگوی شرکت ها این است که آنها تبلیغات مفیدی برای هر مناسبت بازاریابی می باشد.

 • هدایای نمایشگاه

یکی دیگر از کاربردها و مزایای شکلات های طرح لوگو این است که به عنوان هدیه برگزاری نمایشگاه خود می توانید به بازدیدکنندگان بدهید. در نمایشگاه‌ها مردم به دنبال یک چیز خوردنی هستند که ضعف خود را برطرف کنند و شما غرفه‌ای باشید که نیازهای شرکت‌کنندگان را برآورده می کند، حتی اگر این کار کوتاه مدت باشد. نام تجاری شما به خاطر برآوردن نیازهای مشتریان برای همیشه در ذهن آنها می ماند  و در ضمیر ناخودآگاه آنها تاثیر می‌گذارد تا هنگام خرید از برند و شرکت شما خرید کنند.

 • استفاده برای مناسبت های خاص

 شما می‌توانید شکلات طرح لوگوی خود به عنوان شکلات مناسبتی را برای تولد ها و تعطیلات  استفاده کنید و نشان دهید که شرکت شما به احساسات کارکنان و مشتریان خود ارزش  می دهد که روزهای خاص را به خاطر سپرده است.

بهترین طعم های شکلات طرح لوگو

 هر فردی به طور متوسط حداقل یک شکلات در طول هفته استفاده می کند شما می توانید مطمئن باشید که یک ابزار بازاریابی خوشمزه و جذاب برای کارکنان خود انتخاب کرده اید.   در بررسی نظرسنجی به این نتیجه رسیدند که مردم از شکل های ترکیبی زیر بیشتر استقبال می کنند، گر شما از این شکلات ها برای شکلات طرح لوگوی خود استفاده کنید امکان استقبال بیشتری را فراهم می‌آورید.

 • شکلات همراه با مغز کارامل 
 • شکلاتی به همراه تکه های بادام
 • شکلات با تکه های پسته
 • شکلات طعم نعنا
 • شکلات به همراه تکه های بادام زمینی
 • شکلات به همراه تکه های فندق
 • شکلاتی با طعم نارگیل

 به طور کلی شکلات جذابیت جهانی دارد و هر مخاطبی از این  شیرینی استفاده می‌کند. کسانی که در تجارت فعالیت می‌کند یا کسانی که به لوکس بودن و مدرن بودن و مخاطب پسند بودن کسب و کار خود اهمیت می دهند می توانند با استفاده از شکلات های تبلیغاتی یا شکلات های طرح لوگو که لوکس و جذاب هستند مشتریان بالقوه را جذب کنند. در حالی که خود را در مکانی بسیار خاص و دلپذیر در ذهن مصرف کننده قرار می دهند.

قیمت شکلات طرح لوگو با لوگوی اختصاصی 

شرکت های تبلیغاتی معمولا به دنبال یک هدیه ارزان برای تبلیغات شرکت و بازاریابی کسب و کار خود هستند که دارای مزایا تبلیغاتی بالا و ارزان باشد. مشتریان شما تاثیر گرم‌کننده دریافت هدیه شخصی و خوشمزه شما را احساس می‌کنند. اگر شما در ماه های تابستان شکلات های تبلیغاتی خود را  تهیه می کنید باید احتیاط بیشتری انجام دهید تا مطمئن شوید که شکلات انتخابی شما در تابستان ذوب نمی شود. اما نگران نباشید ظرف های مخصوص نوع شکلات شما وجود دارد که می‌تواند از ذوب شدن و سفت شدن شکلات در طولانی مدت جلوگیری کنند . برای  تهیه طرح لوگوی شکلات می توانید به انواع کارخانجات و شرکت هایی که این کار را انجام می دهد مراجعه کنید و با توجه به شکل  لوگوی خود،طعم و کیفیت،اندازه و عوامل دیگر طرح لوگوی شکلات مورد نظر خود را سفارش دهید.

سبد خرید

ورود

حساب کاربری ندارید؟