دسته‌بندی نشده

ایده های شکلاتی برای هدیه

ایده های شکلاتی برای هدیه

همان طور که می دانید افراد برای قدردانی و خوشحال کردن عزیزان شان سعی می کنند به آن ها هدیه دهند هدیه دادند ممکن است برای مناسبات خاصی صورت گیرد برای مثال تولد و نامزدی و سالگرد و ماهگرد حتی چشم روشنی و غیره در هر صورت این شما هستید که با انتخاب هدیه مناسب می توانید احساس خوشحالی را در عزیزان خود افزایش دهید بنابراین امروز در خدمت شما عزیزان هستیم با ایده های شکلاتی برای هدیه زیرا شکلات یکی از لذیذ ترین و خوش طعم ترین خوراکی هایی که همه سنین با هر ذائقه و هر جنسیتی آن را دوست دارند بنابراین می‌ تواند انتخاب بسیار خوب و جالبی به نظر برسد. بنابراین اگر تا پایان این مطلب با ما همراه باشید به اطلاعات مفید و عالی در  زمینه  شکلات مناسبتی دست خواهید یافت. توجه شما را به ادامه این مطلب جلب می کنیم.

انواع ایده های هدیه دادن شکلات

ممکن است با خود بگویید که شکلات را خریداری نموده و هدیه می دهیم اما این ساده‌ ترین روشی است که به وسیله آن می توانید عزیزانتان را خوشحال کنید به دنبال جدید ترین و جذاب ترین شیوه و روش ها جهت خوشحال کردن اطرافیان به وسیله استفاده از شکلات هستیم از این رو سعی کردیم در این مطلب دسته بندی کامل از خلاقیت های لازم برای ارائه هدیه به وسیله شکلات برای شما عزیزان آماده کنیم که به شرح زیر می باشد:

  • درست کردن یک گل رز با شکلات
  • هدیه دادن شکلات طرح چهره فرد مورد نظر
  • قرار دادن شکلات های مختلف و خوش طعم در یک باکس
  • خریداری کردن شکلات هایی با طرح و اشکال مورد علاقه فرد مورد نظر مثل قلبی و ستاره ای و غیره…
  • درست کردن همه شکلات ها مانند یک دسته گل
  • قرار دادن شکلات در کنار انواع هدایای مختلف

ایده های شکلاتی برای هدیه

چگونه با شکلات یک گل رز درست کنیم؟

قطعاً گل رز می تواند یکی از زیبا ترین و جذاب ترین هدیه ها به نظر برسد حال تصور کنید گل رز شکلاتی باشد و بتوان آن را میل کرد قطعاً این خلاقیت و نوآوری می ‌تواند بسیار هیجان ‌انگیز و خوشمزه به نظر برسد به این صورت که شما باید شکلات و یا کاکائو را کمی حرارت دهید تا آب شود سپس با یک وردنه آن را بر روی سطحی صاف کنید تا با هر بار کشیدن وردنه بر روی آن نازک و نازک تر شود سپس می توانید برش های کوچکی به حالت نامنظم بر روی آن ایجاد کنید و بعد یکی از برش ها را لوله نموده و بقیه برش های گلبرگ را بر روی آن قرار دهید تا کمی دست خود را چرب کنید تا گلبرگ ها بر روی یکدیگر بچسبند و در نهایت گل رز شکلاتی شما حاضر است شما می توانید چندین گل رز آماده نموده و در یک باکس قرار دهید.

شکلات طرح چهره

همه ایده هایی که در رابطه با شکلات می شنوید ممکن است تکراری و کلیشه ای به نظر برسند. اما ایده شکلات طرح چهره از جمله جدید ترین و مهم ترین پدیده هایی است که امروزه به چشم می ‌خورد. در واقع شکلات طراحی چهره به این صورت است که شما عکس هایی از فرد مورد نظر به سایت سفارش می دهید و آن ها طرح مورد نظر را بر روی شکلات هک می کنند. در این صورت شما علاوه بر اینکه یک شکلات خوش طعم مطابق با سلیقه خود هدیه می دهید چهره فرد مورد نظر را نیز بر روی شکلات ارائه خواهید داد و این باعث جذابیت هدیه شما می شود شما می توانید طعم و رنگ و اندازه و تعداد شکلات های مورد نظر خود را نیز تعیین نموده و به این صورت که چنین ایده خلاقانه استفاده کنید. زیرا همان طور که می ‌دانید شکلات ها تنوع زیادی دارند.

باکس شکلات

امروزه دیگر خرید هدایای مختلف و تکراری قدیمی شده است و افراد سعی می کنند ایده های جدید تری برای دادن هدیه انتخاب نمایند. در این میان باکس هدیه در میان جوانان طرفدار و محبوبیت بیشتری داشته است برای مثال شما می توانید برای مناسبت این وسیله ولنتاین که روز عشاق است به عشق تان باکس شکلات هدیه دهید. به این صورت که شما یک جعبه طرح دار و خوش رنگ را انتخاب نموده و درون آن را با انواع شکلات های زیبا و خوش طعم شکلات مغز دار فندقی و گردویی و پسته ای و میوه و شکلات تلخ و سفید و شیری و شیرین و غیره پر کنید. خواهید دید که فرد مورد نظر چقدر از این هدیه خوشحال خواهد شد زیرا تنوع شکلات در آن بسیار زیاد است و طعم و مزه هر یک از آن ها  تا ابد در ذهن فرد مورد نظر ماندگار خواهد شد.

ایده های شکلاتی برای هدیه

استفاده از اشکال مختلف شکلات

همان طور که می ‌دانید هر یک از افراد به اشکال مختلفی از شکلات علاقه دارند. بنابراین شما باید به دنبال همین موضوع بروید و متناسب با آن عمل کنید. اگر سری به فروشگاه های شکلات بزنید متوجه انواع اشکال شکلات از جمله شکلات های طرح ستاره ای و قلبی و بیضی و مربعی و مستطیلی و مثلثی و گرد و توپی که هر یک از آن ها در بسته بندی متفاوتی خدمت خریداران ارائه می شود. شما عزیزان می توانید علاوه بر استفاده از یک مدل از چندین مدل شکلات بهره ببرید. خواهید دید که فرد مورد نظر چقدر از این ایده و خلاقیت شما لذت خواهد برد زیرا می داند که جزئیات برای شما مهم است بنابراین شما به چنین جزئیاتی در رابطه با اهمیت می دهید قطعاً این موضوع می ‌تواند باعث ایجاد عشق و علاقه در میان شما با عزیزانتان شود.

تهیه کردن دسته گل شکلاتی

ایده و طرح درست کردن دسته گل شکلاتی از جمله ایده های خلاقانه و جدید است که افراد بسیار زیادی تاکنون را انجام داده اند و یا می خواهند آن را انجام دهند. چنین ایده ای کمی چالشی و سخت به نظر می رسد اما ساده و راحت است و زمان زیادی نخواهد برد. برای طرز تهیه دسته گل شکلاتی شما از جدا به یک کاغذ رنگی بزرگ نیاز دارید که بتوانید پایین آن را به حالت مثلثی جمع کنید و تا بزنید سپس برای ادامه کار باید انواع شکلات های مختلف و مورد علاقه فرد مورد نظر را خریداری نموده تا بتوانید بر روی این کاغذ نصب کنید. توجه داشته باشید که بهتر است از سایز های متنوع شکلات بهره ببرید تا بتواند دسته گل شکلاتی شما را شکیل و زیبا تر نشان دهد. البته که در این میان می‌ توانید از سیخ چوبی هم برای چسباندن شکلات ها مانند گل بر روی ساقه استفاده کنید.

استفاده از شکلات در کنار هدایای

قرار نیست حتماً هدیه شما فقط شکلات باشد قطعاً شما می توانید از موارد دیگری برای هدیه نیز استفاده کنید به عنوان مثال شما عزیزان می توانید در کنار هدایای مختلف از جمله طلا و لباس و اکسسوری و لوازم و تجهیزات دیگر شکلات هم قرار دهید. خواهی دید که افراد پس از بازکردن هدیه خود بسیار شگفت زده و خوشحال و سوپرایز خواهند شد زیرا علاوه بر وجود هدایای مختلف شکلاتی یکی از خوش طعم ترین و خوشمزه ترین خوراکی ها محسوب می شود نیز وجود دارد که می تواند شادی شما و عزیزانتان را چندین برابر کند. گذشته از این موضوع شما می توانید با بهره گرفتن از شکلات جعبه هدیه را پر تر و مجلسی تر ارائه دهید به عنوان مثال به این صورت که پس از باز شدن جعبه علاوه بر مشاهده عطر و ادکلن انواع شکلات هم دیده شود.

ایده های شکلاتی برای هدیه

جدیدترین و بهترین ایده برای هدیه دادن شکلات

در میان ایده هایی که خدمتتان عرض کردیم ایده شکلات طرح چهره جدید ترین آن ها بود و هست. به همین منظور شما عزیزان می توانید همین امروز برای سفارش شکلات مورد نظر خود با طرح چهره عزیزانتان اقدام کنید در این صورت علاوه بر این که شما می توانید مدل و طرح روی شکلات را خودتان انتخاب کنید و بگویید که کدام عکس بر روی آن حک شود قطعاً می توانید کم و مزه و رنگ شکلات را نیز انتخاب نموده سفارش دهید سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن با هر اندازه و تعدادی که بخواهید انجام می ‌شود و به دستتان خواهد رسید. البته که این شکلات ها با کیفیت بسیار عالی خدمت شما ارائه می شوند بنابراین هیچ گونه نگرانی از بابت تازگی و مرغوبیت مواد اولیه آن نخواهید داشت. پس این زمان را از دست ندهید و هر چه سریع تر برای سفارش اقدام کنید.

انتخاب ایده های شکلاتی برای هدیه

شما می توانید نوع شکلات را به انتخاب خودتان سفارش دهید متناسب با سن و جنسیت فرد مورد نظر شکلات های مغزدار و روکش دار و تلخ و شیرین را انتخاب نمایید. به عنوان مثال کودکان بیشتر از شکلات های شیرین و رنگی خوششان می آید در صورتی که برخی خانم ‌ها و آقایان از شکلات های تلخ و یا مغزدار استقبال می‌ کنند همه اینها بستگی به فرد مورد نظر و شناخت شما از او دارد که می توانید برای ارائه دادن ایده های شکلاتی از آن ها بهره مند شوید.

جمع بندی

همان طور که خدمت شما عزیزان عرضه شد هدیه دادن به افراد مختلف از جمله مواردی است که برای همه ما مهم است بنابراین سعی و تلاش خود را می ‌کنیم که بهترین هدیه را برای عزیزان خود در نظر بگیرید که در این میان با پرطرفدارترین هدیه به عنوان شکلات شناخته شده زیرا یکی از خوش طعم ترین و خوشمزه ترین خوراکی های موجود در بازار است که هیچ کس از آن بدش نمی آید. بنابراین در این مطلب ما انواع ایده های خلاقانه و بسیار عالی جهت دادن هدایای شکلاتی به شما عزیزان ارائه دادیم. اما مهم ترین و جدیدترین و بهترین ایده هدیه های شکلاتی مربوط به شکلات طرح چهره است که امروزه از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شده زیرا جدید است و هنوز تکراری نشده به همین خاطر هر کسی دوست دارد آن را امتحان کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *